baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

13 listopada 2017 r. odbył się ,, Szkolny Konkurs Twórczości Astrid Lindgren" dla uczniów klas III. Głównym celem konkursu jest przede wszystkim motywowanie do czytelnictwa, rozbudzanie pasji czytania, kształtowanie umiejętności przekazywania zapamiętanych wiadomości a także kształtowanie umiejętności współzawodnictwa. W konkursie wzięło udział 9 uczniów. Uczniowie indywidualnie rozwiązywali test sprawdzający ich wiedzę w zakresie przeczytanych książek oraz znajomości biografii pisarki.

W konkursowych potyczkach uczniowie zdobyli następujące miejsca:

I miejsce Zuzanna Woźniak kl. III c

II miejsce Jan Kuzio kl. III b

III mmiejsce Mateusz Kuzio kl.III c

Uczniowie: Zuzanna Woźniak  i Jan Kuzio  reprezentowali reprezentowali  naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie pod hasłem „Życie i twórczość Astrid Lindgren” zorganizowanym przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Stargardzie. Nasza reprezentacja w tym konkursie zajęła II miejsce.

10 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas III na temat: ,,Portret bohatera utworów Astrid Lindgren". Uczestnicy konkursu zapoznali się z bohaterami książek szwedzkiej pisarki  Astrid  Lindgren, a następnie wykonali portret wybranego bohatera dowolną techniką. W konkursie uczestniczyło 16 uczniów. Jury miało niemały problem, aby wyłonić laureatów. Ostatecznie podjęto następujący werdykt:

I miejsce Emilia Balcerzak kl. III e

II miejsce Wiktoria Bujnowska kl. III b

III miejsce Roksana Woźniak kl. III c

                  Zuzann Woźniak kl. III c

Wyróżnienie  Oliwia Knape kl. IIIg

Laureatka konkursu  Emilia Balcerzak, uczennica kl. III e reprezentowała naszą szkołę w  Międzyszkolnym Konkursie  Plastycznym zorganizowanym przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Stargardzie i zajęła II miejsce.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Konkurs zorganizowały: Beata Kowalczyk, Anna Mazur, Katarzyna Przybylska.

Astrid

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć