baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Logistyk, spedytor, a może branża IT?

Przed takim dylematem stoją uczniowie klasy VIII d, niebawem absolwenci naszej szkoły. By, wspomóc uczniów w wyborze dalszego kierunku kształcenia wybraliśmy się 26.03.2019r. do Centrum Logistycznego E-Commerce Amazon w Kołbaskowie. Podczas trwającej około 60 minut trasy, dowiedzieliśmy się, co dzieje się pomiędzy kliknięciem przycisku „kupuj” na stronach Amazon, a odebraniem paczki od kuriera. Poznaliśmy specyfikę pracy logistyka i spedytora. W kilku słowach: logistyk - organizuje w firmie transport surowców i towarów, ich magazynowanie oraz dystrybucję do klientów, zaś spedyto r- organizuje transport powietrzny, lądowy i morski różnych ładunków.
Dziękujemy firmie Amazon za możliwość zobaczenia nowoczesnej i zaawansowanej logistyki.
Podczas wyjazdu nad bezpieczeństwem uczniów czuwały pani Marta Kowalczyk oraz pani Monika Sikorska (wychowawczyni klasy).

materiał nadesłała p. Monika Sikorska

wizyta kl 8d w Amazon2019 z1

wizyta kl8d w Amazon2019 z2