baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

II miejsce uczniów SP nr 2 w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Drużynowym Chłopców rocznik 2006-2008

W dniu 3 kwietnia odbył się Finał Wojewódzki w Pływaniu Drużynowym w Szczecinku. Powiat stargardzki reprezentowali w grupie chłopców - uczniowie naszej szkoły. Wcześniej chłopcy (rocznik 2006-2008) zajęli pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Drużynowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, dzięki czemu awansowali do etapu na szczeblu wojewódzkim. Uczniowie dzielnie reprezentowali naszą szkołę zdobywając drugie miejsce w województwie.

materiał nadesłała p. Elżbieta Moskalewicz

msc II w plywaniu 2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii