baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

VI Festiwal Nauki

05 kwietnia 2019r. uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjalnych pod opieką pani Moniki Sikorskiej uczestniczyli w VI Festiwalu Nauki zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Stargardzie. W spotkaniu brali udział przedstawiciele-wykładowcy licznych uczelni m.in. Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Uniwersytetu Szczecińskiego, Zachodniopomorskiej Szkoły Przedsiębiorczości w Szczecinie, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie. Przyszłym uczniom „starego ogólniaka” zaoferowano udział w zajęciach i pokazach chemicznych prowadzonych przez wykładowców ww. uczelni, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Festiwal Nauki to możliwość kontaktu w wiedzą wykraczającą poza program szkoły. To również okazja, do zapoznania się z ofertą I LO skierowaną do absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów. Możliwość zwiedzenia szkoły, poznania jej historii i tradycji, szansa by poczuć atmosferę tego miejsca. Był to dzień pełen wrażeń.

materiał nadesłała p. Monika Sikorska

VI Festiwal Nauki

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii