baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

51 Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

Uczniów Szkół Podstawowych

W środę 05.06.2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie odbył się 51 Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy Uczniów Szkół Podstawowych. W konkursie rywalizowali uczniowie szkól podstawowych ze Stargardu oraz powiatu stargardzkiego.
Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą o ochronie gatunkowej roślin i zwierząt, znajomością rezerwatów przyrody i pomników przyrody Województwa Zachodniopomorskiego, Polskich Parków Narodowych, historii oraz działalności LOP, wkładu polskich uczonych na polu ochrony przyrody oraz znajomością aktualnych zagadnień dotyczących ekologii i ochrony środowiska.
W podsumowaniu 51 Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego komisja konkursowa zwróciła uwagę na wyrównany, wysoki poziom wiedzy uczniów, wskazujący na duże zaangażowanie nauczycieli przedmiotów przyrodniczych. W związku z czym w tym roku szkolnym nie przyznano miejsc na podium lecz doceniono wszystkich uczestników, którzy godnie reprezentowali swoje szkoły.
Każdy uczestnik oraz opiekun skorzystał z poczęstunku oraz otrzymał dyplom, książkę i nagrody rzeczowe. Sponsorami konkursu byli: stargardzki Urząd Miejski, zarząd okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Szczecinie, Rada Rodziców SP 2 Stargard. Organizatorkami konkursu były: p. Lucyna Dobrzycka oraz p. Beata Zych.

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ KONKURSU WIOSNĄ 2020 r.

materiał nadesłała p. Beata Żych

miedzszk konk przyrodniczy2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii