baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

SZTUKĄ W WIRUSA!

Na dowód tego, że nawet w czasach zarazy kreatywność młodzieży nie opuszcza, publikujemy prace, których autorami są wspaniali uczniowie z  klas VIII „a” i VIII „c”. Można powiedzieć, że zgraliśmy się w czasie z inicjatywą stargardzkiego muzeum i, jeszcze zanim ogłosiło ono swoją akcję „ARCY!DZIEŁKO”, zaczęliśmy realizować pomysł na zabawę wybitnymi dziełami sztuki. Uczniowie, zachęceni przez polonistkę – Joannę Bochenek – wykonali serię zdjęć zainspirowanych światowej klasy malarstwem lub fotografią. Zapraszamy do galerii prac, które nie pozostawiają wątpliwości – mamy w szkole FANTASTYCZNE DZIECIAKI!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

UWAGA!


Nasza galeria pozostaje otwarta!
Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do wzbogacania jej zasobów.
Prace można przesyłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do wykonanego kolażu zdjęć prosimy dołączyć opis:

  • imię, nazwisko i klasa,
  • autor, tytuł i rok powstania oryginalnego dzieła,
  • adres strony internetowej, z której pobrana została reprodukcja.