baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

KONKURS ŚWIETLICOWY

PT. "NAJFAJNIEJSZY LIST DO ŚW. MIKOŁAJA"

      Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie na „Najfajniejszy list do św. Mikołaja”. Każdego roku o tej porze wszystkie poczty na świecie zasypywane są listami. Autorami większości z nich są dzieci, a adresat jest tylko jeden – św. Mikołaj.

      Zapraszamy dzieci bez limitu wiekowego. Młodszym dzieciom w napisaniu listu mogą pomóc rodzice, rodzeństwo. Liczy się pomysł i fajna wspólna zabawa. Spróbujecie, aby Wasze listy zawierały coś wyjątkowego. Listy należy nadsyłać pocztą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie 1-14 grudnia 2020r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniach 16-17 grudnia 2020r, w wiadomości zwrotnej.

      Konkurs przygotowały panie: Małgorzata Czuryło i Agata Zdanowska.