baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"Szkolne Dni Języka Polskiego"

    02.06.2021r. odbyło się w naszej szkole podsumowanie „Szkolnych Dni Języka Polskiego”. W tym roku konkurs odbył się w dość „nietypowych” okolicznościach, albowiem podczas pandemii i nauczania online, chyba niewiele osób myślało o tym, że nasze coroczne święto języka w ogóle się odbędzie.
    Jednak dzięki uporowi i kreatywności pomysłodawczyń konkursu p. Joanny Bochenek i p. Agnieszki Gadomskiej-Rataj doszedł on do skutku. Cześć i chwała Uczestnikom za to, że znaleźli siłę i chęci do wzięcia udziału w polonistycznych zmaganiach. Mogli wybierać pomiędzy „żywym” obrazem, konkursem recytatorskim i frazeologicznym. Największą popularność zyskały „żywe” obrazy, które to możemy podziwiać w holu naszej szkoły, następnie konkurs frazeologiczny i recytatorski, gdzie nasi uczestnicy wykazali się nie lada kreatywnością „zatrudniając” do swoich występów całe rodziny i domowe zwierzątka, które skradły serca jury.
    Na zakończenie wszystkim wspaniałym uczestnikom składamy najserdeczniejsze podziękowania za odwagę, kreatywność i chęci. Jesteście najlepsi :-)

Do zobaczenia za rok!

Organizatorzy.

konkurs j polskiego2021z1

konkurs j polskiego2021z2