baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dni Języka Polskiego - "Żywe obrazy"

    Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii ŻYWYCH OBRAZÓW autorstwa naszych wspaniałych uczniów. Prace powstały w ramach jednego z konkursów podczas tegorocznych Dni Języka Polskiego. Obecnie zdobią hol naszej szkoły, doskonale wpisując się w klimat ArtFestiwalu, który "zagościł" u nas w miniony weekend. Wszystkim młodym Artystom dziękujemy raz jeszcze za kreatywność i chęci do wspólnej zabawy. Jesteście SUPER!

Joanna Bochenek,
Agnieszka Gadomska-Rataj,
Damian Maćkowiak.

zywe obrazy 2021zdj1

Żywe obrazy - część 1 (plik pdf)

Żywe obrazy - część 2 (plik pdf)