baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Artfestiwal w SP nr 2

    W dniach 12-13 czerwca Stargardzianie mieli możliwość w ramach Artfestiwalu zwiedzać wystawy na terenie naszej szkoły.
    Prace zgromadzone pod znakiem "ArteFaktorii" były różnorodne tak bardzo, jak osoby, które je stworzyły. Powstawały w domach lub w pracowniach (także w pracowniach na terenie naszej szkoły utworzonych w ramach projektu "Transgraniczny Most Przyszłości"), zawsze z wewnętrznej potrzeby, która determinuje twórcę. Osoby, które je wykonały, połączyło jedno: są absolwentami, uczniami, nauczycielami oraz pracownikami Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie. Wiek i poziom wykształcenia artystów przestały mieć znaczenie. Najważniejsza była chęć podzielenia się z resztą świata zachwytem.

materiał nadesłała p. Mirosława Babicka-Mrzygłód

artfestiwal w sp2 2021

Prace wykonane w ramach projektu "Transgraniczny Most Przyszłości"

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii