baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Konkurs fotograficzny

Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

pn. "Nieodkryte Zakątki Regionu"

    Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VIII naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. „Nieodkryte Zakątki Regionu” zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską – Kuleszę.
    Celem konkursu jest popularyzacja wśród uczniów wiedzy na temat regionu zachodniopomorskiego oraz pokazanie rejonu mało znanego dla odwiedzających nasze województwo, czy też nawet dla samych mieszkańców. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego nieodkryty, ciekawy zakątek naszego regionu. Może to być zabytek, pejzaż, wieś, miasto, bądź inne warte zobaczenia miejsce.


Wakacje to idealny czas, by poznać właśnie takie zakątki regionu...


    Wykonane zdjęcia należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 listopada 2021r. (do końca dnia).


    Nagrodzone zdjęcia zostaną wydane w formie kalendarza Kuratorium Oświaty w Szczecinie na rok 2022.


    Więcej informacji znajduje się w załączonym Regulaminie.

    Uczniowie biorący udział w wyżej wymienionym konkursie mogą się skonsultować z nauczycielami opiekunami, tj. p. Mirosławą Babicką-Mrzygłód oraz z p. Bogdanem Żychem od 1 września 2021r.

Regulamin konkursu (plik doc)

Załącznik nr 1 - Karta zgłoszenia

Załącznik nr 2 - Oświadczenie

Załącznik nr 3 - Opis zdjęcia