baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Chłopaka w kl. IV a

    Dzień Chłopaka w klasie IV a obchodzono bardzo wesoło. Dziewczęta przyszykowały kolegom wiele niespodzianek. Chłopcy mieli do wykonania wiele zadań, z którymi radzili sobie doskonale. Każdy podchodził do zabawy z dystansem, a śmiechów i żartów nie było końca.... Chłopcy musieli wykazać sie siłą fizyczną (wykonywali pompki) i sprawnym umysłem (zadania matematyczne, zagadki). Na naszych klasowych przystojniaków czekały również różne ciekawe wyzwania: taniec oraz wspólne śpiewanie. Dziewczynki uważnie obserwowały ich zmagania i dopingowały. Na zakończenie wręczyły chłopcom prezenty i słodkości. Chłopakom dużym i małym życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga

dzien chlopaka 4a 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii