baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

tytul 11 listopada 2021

    11 listopada 1918 r. zakończyła się I wojna światowa. Tego dnia, po 123 latach niewoli, nasza Ojczyzna odzyskała niepodległość. Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole miały ciekawy przebieg. W środę 10 listopada 2021 r. mogliśmy oglądać wystawę poświeconą Bohaterom Tamtych Dni oraz prezentację multimedialną dotyczącą odzyskania przez Polskę niepodległości. W czasie przerw towarzyszyła nam muzyka patriotyczna. Ponadto nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu", a więc o godzinie 11.11 każda klasa w sali, w której miała lekcję, uroczyście zaśpiewała hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego". Uczniowie i nauczyciele, aby podkreślić uroczysty charakter tego dnia, ubrali się w stroje galowe i przypięli kotyliony. W przygotowaniach udział wzięli: p. Mirosława Babicka - Mrzygłód, p. Joanna Betler, p. Renata Pruska - Nieroda, p. Joanna Szczecińska, p. Stanisław Kacperski, p. Bogdan Żych oraz uczniowie, którzy pomagali w obsłudze sprzętu, uczestnicy zajęć koła historycznego i pracowni poligrafii.

materiał nadesłała p. Joanna Betler

11 listopada 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii