Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Sukces SMYKÓW z klasy I B

Że my – uczniowie klasy I B bardzo lubimy śpiewać – wie już prawie każdy w szkole. Dlatego wykorzystujemy wszystkie okazje, by pokazać swoje talenty. I tak 10 stycznia 2019 r. zespół SMYKI w składzie: Wanessa Winiarska, Marta Salamon, Ela Kasko, Miłosz Krysiak, Miłosz Słowik, Jakub Skrzypczyński i Adam Kwaśnik wziął udział w Międzyszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nasze kolędowanie” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego. Zaprezentowaliśmy tam 2 kolędy: obowiązkową „Przybieżeli do Betlejem” i dowolną – „Gore gwiazda Jezusowi” – wesołą pastorałkę na góralską nutę. Do konkursu przygotowała nas wychowawczyni – pani Anna Okolus-Furtak. Z pomocą rodziców i nauczycieli naszej szkoły zorganizowała niesamowite stroje – wyglądaliśmy jak najprawdziwsi górale z Tatr! Sami nie mogliśmy się nadziwić? Konkurs podzielony był na 3 grupy wiekowe. W najmłodszej grupie - do 9 lat – wystąpiło 3 solistów i 4 zespoły. Nasz występ podobał się bardzo. Otrzymaliśmy nawet owacje na stojąco!
Zdobyliśmy ex aequo ze Szkołą Podstawową nr 5 I miejsce wśród zespołów. Otrzymaliśmy dyplom i piękną statuetkę, a dla każdego był jeszcze słodki poczęstunek i sok w kartoniku.
Występ przed tak dużą publicznością był dla nas ciekawym doświadczeniem i bardzo nam się podobał. Dlatego już w tę niedzielę bierzemy udział w Rodzinnym Poranku Muzycznym w Szkole Muzycznej w Stargardzie. Zaśpiewamy pastorałkę i piosenkę o małych dzieciach. Zachęcamy do przyjścia. Będzie się działo!

Materiał nadesłała p. Anna Okolus-Furtak 

konkurs koled2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii