baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"11 listopada - wolność w bieli i czerwieni"

    W sobotę - 11 listopada 2023r. - podczas uroczystej wieczornicy w Klubie Wojskowym w Stargardzie - uczennice naszej szkoły z klasy 7d - Weronika Kulawik (II miejsce) i Zuzanna Przybylska (III miejsce) odebrały nagrody w IX Międzyszkolnym Przeglądzie Plastycznym pt. "11 listopada - wolność w bieli i czerwieni". Dziewczyny wykonały piękne prace związane z Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Serdecznie gratulujemy!

Materiał nadesłała p. Joanna Betler

konk palst 2023 11 listopada

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

To był wyjątkowy dzień…

    Dnia 9 listopada klasy ósme (8a,8b,8c) wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie. Każda z klas wzięła udział w bardzo ciekawych warsztatach ,które odbyły się w pracowni biologiczno-chemicznej. Jest to niezwykłe miejsce w którym uczestnicy samodzielnie przeprowadzając eksperymenty odkrywają prawa natury rządzące światem. Każdy uczestnik otrzymał swoje stanowisko i odpowiednie przyrządy do przeprowadzenia eksperymentów. Nasi uczniowie badali składniki i właściwości jabłek.
    Po warsztatach zwiedzaliśmy interaktywną wystawęo tematyce morskiej. Wystawa w sposób poglądowy prezentowała zagadnienia z zakresu m.in. fizyki, matematyki, astronomii, geografii, medycyny, techniki, ekologii, socjologii, historii czy kultury. Pokazanie różnorodnych zjawisk na przykładach związanych z żeglugą, falami, wiatrem, rybołówstwem czy życiem portu w sposób atrakcyjny sprawiło, że czas minął szybko i ciekawie.

Materiał nadesłała p. Agnieszka Bobkowska

wycieczka szcz 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Wizyta w Stargardzkim Centrum Nauki Filary

    10 listopada klasa 4b wraz z wychowawcami uczestniczyli w zajęciach w Stargardzkim Centrum Nauki Filary. Uczniowie zwiedzili cały obiekt, zapoznając się z ciekawą wystawą, rozwiązując różnorodne łamigłówki i zagadki.
Tematem warsztatów integrujących były maszyny oblężnicze, służące do walk w otwartym polu lub na morzu. Uczniowie poznali budowę i znaczenie maszyn prostych. W trakcie zajęć uczestnicy wcielili się w konstruktorów machin oblężniczych oraz fortyfikacji. Najlepsza zabawa była podczas tworzenia machin z patyczków i chrupków, a następnie ich burzenie.

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

filary 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

tytul swieto niepodl 2023

    11 listopada 1918 r. zakończyła się I wojna światowa. Tego dnia, po 123 latach niewoli, nasza Ojczyzna odzyskała wolność. Tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole miały ciekawy przebieg. W piątek 10 listopada 2023 r. mogliśmy oglądać wystawę poświeconą Bohaterom Tamtych Dni oraz prezentacje multimedialne dotyczące odzyskania przez Polskę niepodległości. W czasie przerw towarzyszyła nam muzyka patriotyczna. Ponadto nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do Hymnu". O godzinie 11.11 uczniowie naszej szkoły zgromadzili się w holu, aby wspólnie z nauczycielami odśpiewać tę ważną dla naszego kraju pieśń - hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego". Uczniowie i nauczyciele, aby podkreślić uroczysty charakter tego dnia, ubrali się w stroje galowe i przypięli kotyliony. Nasi najmłodsi uczniowie z klasy 1a i 1b przepięknie zaśpiewali piosenkę "11 Listopada". Tegoroczną akcję wspaniale przygotowały i poprowadziły: Małgosia i Julia z klasy 8b, a przy obsłudze szkolnego sprzętu nagłaśniającego pomagali chłopcy z klasy 8a i 8b. Serdecznie dziękujemy.

Materiał nadesłała p. Joanna Betler

swieto niepodleglosci 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu