baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Świąteczne spotkanie uczniów, nauczycieli i dyrekcji szkoły w sali gimnastycznej.

Wspólne kolędowanie.

    Dnia 22 grudnia 2022r. odbyło się w sali gimnastycznej świąteczne spotkanie wszystkich uczniów i nauczycieli wraz z dyrekcją szkoły. Zgromadzonych uczniów i nauczycieli przywitała p. dyrektor Anna Kurcab-Kościańska, która wszystkim złożyła życzenia świąteczno-noworoczne. Podczas uroczystości powtórzona została dla zgromadzonej społeczności uczniowskiej oraz grona pedagogicznego przepiękna inscenizacja słowno-muzyczna ze Szkolnych Dni Integracji. W świątecznej atmosferze, siostra Estera wraz z księdzem Markiem grali i śpiewali kolędy, a w śpiewie towarzyszyli im wszyscy uczniowie naszej szkoły, dyrekcja oraz nauczyciele.

Materiał nadesłali p. Anna Betler i p. Bogdan Żych

wspolne koledowanie sala 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii