baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wycieczka do Chlebowego Domu

    W dniu 15 września klasy 3a, 3c oraz 4b wyjechały na wycieczkę do Marianowa, do Chlebowego Domu. Głównym celem wycieczki była integracja zespołów klasowych oraz poznanie rodzajów zbóż, mąk i wyrobów piekarniczych. Dzieci zapoznały się z walorami odżywczymi mąki mielonej żarnami w pieczywie, wyrabiały ciastka, drożdżówki, chlebek. Uczniowie przejechali się elektrycznym pojazdem wycieczkowo- spacerowym po okolicy Marianowa. Integracja klas odbyła się poprzez wspólną edukację, zabawę oraz posiłek. Wróciły zadowolone do domów wraz ze swoimi wypiekami.

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

wycieczka dom chleba 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii