baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wycieczka do Domu Chleba w Marianowie

    19 września klasa 6a i kilkoro uczniów z klasy 5a uczestniczyło w wycieczce do Domu Chleba w Marianowie. Dzieci brały udział w warsztatach piekarniczych. Piekli ciasteczka, chleb i drożdżówki. Po ciężkiej pracy ciasteczka zrobione własnoręcznie smakowały wyśmienicie. Oprócz wypieków odbyła się przejażdżka po Marianowie, a podczas przerw między wypiekami czas spędzaliśmy na placu zabaw.
To był dzień pełen wrażeń i atrakcji. Zobaczcie sami!

Materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga

wycieczka dom chleba 6a 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii