baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Akcja charytatywna

dla 8-letniego Filipa Krychowskiego

    Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do włączenia się w akcję charytatywną na rzecz małego stargardzianina, 8-letniego Filipa Krychowskiego. Choruje on na porażenie mózgowe i wymaga kosztownego leczenia oraz stałej rehabilitacji. Można go w tym wesprzeć zbierając kasztany. W wielu miejscach naszego miasta utworzone zostały punkty zbiórki kasztanów, które następnie trafią do skupu, będą suszone i przetworzone głównie do produkcji kosmetyków. Natomiast dochód ze sprzedaży będzie w całości przeznaczony na rehabilitację i sprzęt dla Filipa.
Kasztany w reklamówkach lub workach można także przynosić do naszej szkoły, do specjalnie przygotowanego pojemnika na holu. My następnie dostarczymy je do punktu w mieście.
Zachęcamy do udziału w akcji oraz do jesiennych spacerów w parku - oczywiście po kasztany!


Organizatorki: Iwona Prajzendanc i Iwona Łopacińska

akcja kasztany 2021 zd3

akcja kasztany zd4

akcja kasztany 2021 z1

akcja kasztany 2021 zd2