baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Rycerskie zwyczaje

    15.11.2021r. klasa 2a gościła na lekcji absolwentkę naszej szkoły Paulinę Szczapę. Starsza koleżanka podzieliła się z klasą 2a wiedzą na temat: Jak wyglądali średniowieczni rycerze? Drugoklasiści z uwagą wysłuchali opowieści i ciekawostek, zobaczyli rekwizyty samodzielnie przygotowane przez Paulinę oraz zadawali pytania. Na koniec mogli przymierzyć stroje, które uszyła Paulina. Paulinie bardzo dziękujemy za bardzo ciekawa lekcję.

materiał nadesłała p. Katarzyna Przybylska

rycerskie zwyczaje2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii