baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Realizacja Ogólnopolskiego Edukacyjnego Projektu
"Z ekologią na Ty"

    Październik 2021r. to czas, kiedy za oknami mamy piękną Jesień. Kolorowe liście zdobią drzewa wywołując u każdego uśmiech. W klasie piątej w trakcie zajęć zgodnie z hasłem "Jestem Eko" "Z Ekologią na TY’", pod okiem koordynatorek projektu p. Iwony Prajzendanc i p. Iwony Łopacińskiej, uczniowie przygotowali takie "okno-obraz" "Moje jesienne drzewo". Obrazy, które powstały były bardzo twórcze, każdy mógł się pochwalić własną kreatywnością. Na koniec odbyła się pogadanka na temat roli drzew w przyrodzie i życiu każdego człowieka.

materiał nadesłałay p. Iwona Prajzendanc i Iwona Łopacińska

z ekologia na ty2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii