baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Mikołajki w kl. Vb

    06.12.2021r. Dzień który każdy lubi, czy to duży, czy to mały. Dzisiaj uczniowie klasy 5B wraz z paniami wychowawczyniami p. Małgorzatą Osiejuk i p. Iwoną Prajzendanc poczuli przedsmak zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Mikołaj pamiętał o Wszystkich, odwiedził również nas w klasie. Zjedliśmy zrobione w kubeczkach pyszne, kolorowe galaretki, była czekolada, każdy został poczęstowany pierniczkiem przygotowanym w domu, przez kolegę z klasy. Odwiedził nas szkolny "wysłannik" Mikołaja w przebraniu – pan Krzysiu, wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę, na koniec wszyscy jeszcze zostali poczęstowani łakociem. W roli "małego Mikołaja" uczeń z naszej klasy podziękował za przybycie naszemu Gościowi, częstując świątecznym ciastkiem. Było pysznie i wesoło:-)

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc

 mikolajki kl5b 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii