baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Konkurs "Wiedzy i umiejętności" dla klas 6-8

    Dnia 9 grudnia 2021r. w czwartek o godz. 8.30 odbył się konkurs "Wiedzy i umiejętności" dla klas 6-8 przy okazji Szkolnych Dni Integracyjnych. Uczestnicy konkursu mieli do pokonania równoważny tor przeszkód, wykonanie czapki z bibuły, rozwiązanie krzyżówki, narysowanie świątecznego obrazka oraz wykonanie z klocków lego miasteczka. Konkurs miał na celu integracje uczestników oraz doskonalenie umiejętności pracy w zespole. Każdy z uczniów otrzymał dyplom oraz upominek. Osobami odpowiedzialnymi za przebieg konkursy była panie: A. Kędzierska, A. Dąbrowska, I. Szymańska, J. Żuchlińska, A. Kruk, M. Schoneberg oraz B. Skupińska.

materiał nadesłała p. Agata Kędzierska

 konkurs wiedzy i umiejet 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii