baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

W roku szkolnym 2021/ 2022 w naszej szkole ruszyła realizacja Ogólnopolskiego Edukacyjnego Projektu
"Z ekologią na Ty"

    Projekt jest realizowany w klasach 5B, 4C i w klasach drugich, koordynatorkami projektu są pani Iwona Łopacińska, pani Iwona Prajzendanc i Małgorzata Kawczyńska. Przedsięwzięcie składa się z kilku modułów, każdy z nich ma na celu podkreślenie ważności przyrody w życiu każdego człowieka. Uczniowie przez własne, twórcze działanie, kreatywność mogą wyrazić to co czują. Uświadomić sobie, oraz innym, jak ważną rolę w dbaniu o środowisko odgrywa każdy z nas, jednocześnie zachęcając innych do ochrony przyrody. W pierwszej części pod hasłem ,,Jestem Eko’’ pracując w grupach uczestnicy projektowali własne propozycje Logo do projektu. Każdy przyłożył się należycie do zadania, wszystkie projekty były bardzo ciekawe i ładne.

materiał nadesłały panie: Iwona Prajzendanc i Iwona Łopacińska

1 eko logo

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii