baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Środę 9.12.2015r. dzieci z klas pierwszych spędziły na sportowo. W hali OSiR przeprowadzone zostały zawody sprawnościowe pod nazwą „Ale frajda z Mikołajem". Organizatorzy OSiR, MOS, MDK przygotowali wiele różnorodnych konkurencji sportowych, a w jednej z nich udział wzięła Pani Kasia Szyłańska - opiekun zespołu. Sportową zabawę naszego dziesięcioosobowego zespołu klas pierwszych (5 dziewcząt + 5 chłopców + 2 rezerwowych) wspomagał dobiegający z trybun gorący doping koleżanek, kolegów wychowawców i rodziców z wszystkich klas pierwszych.

ale frajda2015 

 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.