baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Bajkoterapia - Warsztaty Teatralne

Byliśmy Aktorami Uczniowie klasy IIB SP

Dnia 07.11.2018r. na scenie w naszej szkole, odbyły się, warsztaty teatralne spektaklu do baśni Hansa Chrystiana Andersena ,,Brzydkie Kaczątko’’. Uczniowie klasy IIB wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Czesławą Gut i p. Iwoną Prajzendanc, wcielili się w postać aktora teatru. Każdy mógł poczuć magię, odgrywając przydzieloną mu rolę. Warsztaty prowadziła aktorka Teatru ,,ABC młodego aktora’’ Pani Anna Gielarowska. Po przedstawieniu, w klasie odbyła się wspólna pogadanka, na temat towarzyszących nam odczuć. Wszyscy stwierdzili zgodnie, wyciągnięty morał z przedstawienia jest taki: Nie należy pochopnie oceniać człowieka, po jego wyglądzie po tym, jak się porusza. Liczy się to, co mamy w sercu, jakimi jesteśmy ludźmi.
Twórcza droga odkrywania talentów. Wszyscy bawili się Świetnie!!!

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc

bajkoterapia warszt teatr2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii