baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Jesteśmy wrażliwi na potrzeby zwierząt.

Akcja pt. "Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę"

16.11.2018r. zakończyła się w naszej szkole akcja na rzecz potrzebujących zwierząt. Jak co roku i tym razem, uczniowie klasy IIB wraz z wychowawczyniami p. Czesławą Gut i Iwoną Prajzendanc, przy wsparciu Rodziców, również z ochotą przyłączyli się do niej. Została zorganizowana w klasie zbiórka kocy, ręczników, karmy dla zwierząt. Wszelkich rzeczy, które pomogą bezbronnym zwierzętom przetrwać ten trudny czas zimy. Wszystko zostało przekazane dla Samorządu Uczniowskiego.

To wspaniałe, że każdy z nas ma poczucie pomagania i potrafimy być wrażliwymi ludźmi. Jesteśmy dumni z naszych uczniów. 

Dziękujemy Wszystkim. Brawo!!!

materiał nadesłała p. Iwona Prajzendanc 

pomoc zwierzetom2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii