baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW

KLAS PIERWSZYCH

13 października w naszej szkole odbyło się Ślubowanie Uczniów Klas Pierwszych. Pasowanie na ucznia, to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole. Uczniowie wzięli udział w swojej pierwszej akademii szkolnej, na której złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej. Po hymnie państwowym nastąpiła część oficjalna uroczystości. Pani wicedyrektor za pomocą atrybutu szkolnego dokonała ceremonii pasowania. Uczniowie oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymali kuferki pełne niespodzianek. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Mirosławie za przygotowanie dekoracji.

pasowanie kl1 2020 21

materiał nadesłała p. Katarzyna Przybylska