baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Pokaz mody ekologicznej

    Uczniowie klasy III a w ramach edycji ekologicznej projektu “Czytam z klasą” przygotowali pokaz mody ekologicznej pt. “Zimowe Eko Kreacje”.  Uczniowie wykazali się niebywałą kreatywnością przy tworzeniu wyjątkowych strojów z materiałów odpadowych, czyli nadających się do recyklingu. Była muzyka oraz błyskające flesze aparatu, a uczniowie wcielając się w modelki i modeli chodzili niemal po prawdziwym czerwonym dywanie. Wszyscy z dumą oraz radością prezentowali swoje kreacje. Przy okazji ciekawej nauki doświadczyliśmy świetnej zabawy pełnej radości i uśmiechu!

pokaz mody ekologicznej2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii