baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Projekt Ekologiczny klasy IIB

"Ze starego coś nowego"

    W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy IIb wraz z wychowawcami poruszali bardzo ważne zagadnienia dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa. Uczyli się jak ważne jest racjonalne gospodarowanie odpadami, dlaczego warto segregować śmieci. Poszukiwali odpowiedzi na pytania: „Co szkodzi przyrodzie?”, „Jak możemy o nią dbać?” oraz „Co to znaczy żyć ekologicznie?”. Rezultatem tygodnia wytężonej pracy było przygotowanie przez uczniów prac projektowych ”ZE STAREGO COŚ NOWEGO”. Projekt miał uzmysłowić uczniom, że każdej rzeczy można dać drugie życie, a także że prawdziwą istotą ekologii jest szeroko pojęta oszczędność.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac klasy IIB (prezentacja multimedialna - PPT)