baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wycieczka klasy I b

nad jezioro Miedwie

    22 czerwca 2021 roku klasa I b udała się na wycieczkę nad jezioro Miedwie. Głównym celem wyjazdu była integracja grupy klasowej oraz upowszechnianie form aktywnego wypoczynku. Uczniowie wzmocnili swoją kondycję zdrowotną i sprawność fizyczną, bawiąc się na placu zabaw. Następnie zjedli ze smakiem lody i frytki. Potem udali się na przystań, aby wyruszyć w rejs po jeziorze. Podczas rejsu dzieci podziwiały krajobraz, z uwagą słuchając właściciela, który opowiadał o wyposażeniu łodzi. Atrakcją okazał się również przejazd autobusem, co w dzisiejszych, zmotoryzowanych czasach, jest wielkim przeżyciem. Wszyscy byli zadowoleni z wycieczki. Bardzo dziękujemy rodzicom za poświęcony czas i organizację aktywnego odpoczynku.

materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

wycieczka klasowa IB 2021z1

wycieczka klasowa IB 2021z2

wycieczka klasowa IB 2021z3