baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Zakończenie projektu

"Czytam z klasą - lekturki spod chmurki"

    Klasa III a pomyślnie zakończyła udział w projekcie „Czytam z klasą - lekturki spod chmurki”. Założeniem projektu było zainspirowanie dzieci do czytania książek poprzez aktywną działalność edukacyjną, rozbudzenie wyobraźni literackiej uczniów, sprawienie, by lektura kojarzyła się z czymś przyjemnym, poruszenie ważnych kwestii związanych z ochroną środowiska. Wszystkie te cele zostały zrealizowane. Dzięki udziałowi w programie dzieci rozwijały aktywność czytelniczą, doskonaliły czytanie ze zrozumieniem oraz aktywne słuchanie. Na zakończenie realizacji projektu Panie wychowawczynie :) oraz wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy za udział w projekcie oraz certyfikat ukończenia II edycji międzynarodowego projektu edukacyjnego „Czytam z klasą - lekturki spod chmurki”.

materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga

zakon projektu 2021 zd1

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii