baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Konkurs plastyczny

pt. "Jesień w plenerze"

    Dnia 29.10.2021r. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Jesień w plenerze”. Była to pierwsza odsłona cyklicznego konkursu pt. "Cztery pory roku”. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów przyrodą w okresie jesieni, zachęcenie do aktywności twórczej oraz integracja klas. Uczniowie klas I-III na boisku szkolnym przy pięknej jesiennej aurze oraz muzyce Antonio Vivaldiego - Cztery Pory Roku – Jesień, miały za zadanie na sztalugach namalować jesienny pejzaż. Organizatorzy oraz jury byli zachwyceni efektem końcowym prac. Dzieci malowały pejzaże z wielkim zaangażowaniem, pomysłowością, oryginalnością i kreatywnością. Mamy twórczych i zdolnych uczniów w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Wielkie podziękowania dla organizatorów Małgorzaty Pabian, Krystyny Drewniak, Anny Otolskiej, Iwony Spendowskiej, Agaty Pająk oraz Katarzyny Przybylskiej.
Wyniki konkursu:

Klasy I
1 miejsce Marcelina Stępkowska 1a
1 miejsce Mateusz Gronek 1c
1 miejsce Antoni Jurczyszyn 1c
1 miejsce Lena Bajor 1b
2 miejsce Emilia Dominiak 1b
2 miejsce Michał Lewicki 1a


Klasy II
1 miejsce Nikodem Zychał 2a
1 miejsce Natalia Famulska 2b
2 miejsce Pola Gwoździańska 2a
3 miejsce Katarzyna Danielewska 2b


Klasy III
1 miejsce Maja Sikorska 3b
1 miejsce Oskar Siewierski 3c
2 miejsce Valeriya Chyganova 3b
2 miejsce Nikola Mizerek 3a
3 miejsce Magda Kraus 3a
3 miejsce Julia Kryś 3c

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu i do zobaczenia zimową porą w kolejnej odsłonie konkursu pt: "Cztery pory roku”.

materiał nadesłała p. Katarzyna Przybylska

konkurs plastyczny jesien 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu z przebiegu konkursu