baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wszystkie kolory integracji

w klasie I a prowadzoną metodą Montessori

    W naszej klasie w dniach 3-10 grudnia świętowaliśmy Szkolne Dni Integracji pod hasłem: Wszystkie kolory integracji.
Pomóż mi samemu to zrobić...- myśl przewodnia pedagogiki Marii Montessori zachęca nas także do tego, aby uczyć się od siebie nawzajem. Każdy z nas jest inny, każdy ma inne zainteresowania, różne umiejętności. Dlatego chcemy poznawać się i dzielić tym, co najlepiej potrafimy robić. Uczymy się wspierać, współpracować oraz rozumieć, że każdy z nas ma prawo się różnić.
    Podczas świętowania Szkolnych Dni Integracji rozmawialiśmy o różnych niepełnosprawnościach, uczyliśmy się wspólnie w grupach, piekliśmy ciasteczka oraz podczas pracy z materiałem sensorycznym odkrywaliśmy kolory - tak jak codziennie odkrywamy siebie.

materiał nadesłała p. Agnieszka Borowska

 kl1a wszyst kol integr2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii