baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"Dzień Jabłka" w klasie 2b

    Dnia 28 września 2022r. obchodziliśmy w naszej klasie „Dzień Jabłka”. Była to akcja prozdrowotna, której celem było zachęcanie uczniów do spożywania jabłek, jako źródła witamin oraz wyrabianie nawyku zdrowego odżywiania.
Zajęcia rozpoczęliśmy od pogadanki i przypomnienia, jakie witaminy kryją w sobie owoce i warzywa i jaki mają one wpływ na nasze zdrowie.
    Dowiedzieliśmy się, jakie są odmiany jabłek, skąd się one biorą, pod jaką postacią można je zjeść. Poznaliśmy nowe przysłowia związane z jabłkami, nie zabrakło również zabaw matematycznych, plastycznych i zręcznościowych.
Dziękujemy dzieciom za wspólną zabawę.

Wychowawczynie Małgorzata Gawrysiak, Monika Szyszka

dzien ajblka 2b 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii