baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
w klasie 2b

    29 września uczniowie klasy 2b przyłączyli się do udziału w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania. Była to wspaniała okazja do wprowadzenia najmłodszych w magiczny świat książek, opowiadań, bajek i wierszy.
    Czytanie na głos rozwija wyobraźnię dziecka, uczy myślenia, wzbogaca słownictwo, rozbudza w dziecku ciekawość otaczającym światem.
    Głośne czytanie było okazją do wspólnego spędzenia czasu i budowania poprawnych relacji między uczniami. Tego dnia odwiedziła naszą klasę Pani Dyrektor – Alicja Jurkiewicz by przeczytać uczniom książkę zatytułowaną „Cukierku ty łobuzie” Waldemara Cichonia oraz uczennica klasy 6c - Sandra, która przeczytała młodszym kolegom i koleżankom książeczkę „Kicia Kocia i straszna burza” Anity Głowińskiej. Po wysłuchaniu historii Kici Koci, uczniowie zasiedli do komputerów by stworzyć portret rezolutnej i niezwykle sympatycznej małej kotki.

wychowawczynie Małgorzata Gawrysiak, Monika Szyszka

glosne czyta 2b 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii