baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Klasowe uroczystości w 2c

    W tym tygodniu uczniowie klasy 2c wspólnie obchodzili:

- Światowy Dzień Jabłka
- Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
- Dzień Chłopaka.

    W środę 28 września uczniowie wzięli udział w akcji promującej zdrowy styl życia podczas, której na przerwie rozdawane były pyszne i zdrowe jabłka. W trakcie zajęć dowiedzieli się dlaczego warto je spożywć i jakie kryją się w nich witaminy.
    Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania uczniowie wraz z wychowawczyniami wybrali się do Biblioteki Klubu Garnizonowego. Panie Bibliotekarki oprowadziły i opowiedziały o książkach oraz innych eksponatach znjudujących się w zbiorach biblioteki. Podczas zajęć uczniowie wysłuchali wiersz o jesieni oraz wykonali piękne kolorowe jesienne liście, które udekorują galerię prac w bibliotece.
    Podczas piątkowych zajęć chłopcy świętowali z okazji Dnia Chłopaka. Od swoich koleżanek otrzymali drobne upominki a na koniec cała klasa wspólnie bawiła się podczas gry w kalambury.

materiał nadesłała p. Alicja Laskowska-Maślany

dzien ajbjka 2c 2022

dzien czyt 2c 2022

dzien chlopaka 2c 2022