baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Lubimy czytać w klasie Montessori

    Metoda Montessori zapewnia dzieciom możliwość uczenia się poprzez praktyczne zajęcia i samodzielne odkrywanie. Zachęca do rozwijania ciekawości i kreatywności. Praca z książką daje szansę na taki rozwój. Na kilku zajęciach uczniowie klasy 2a w ramach akcji Dnia Głośnego Czytania omawiali treść książki Joanny Papuzińskiej "Asiunia". Podczas wspólnego głośnego czytania poznali wojenne losy głównej bohaterki. Wykonali także własne książeczki i zaprojektowali do niej okładki. Poznali znaczenie nowych słów - lektura i autobiografia. Spotkanie z "Asiunią" wywarło ogromne wrażenie na uczniach, bo to prawdziwa opowieść pełna emocji, w której autorka nie unika trudnych tematów.

Materiał nadesłała p. Agnieszka Borowska

czyt 2a 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii