baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste apele klas I-IV oraz V-VII

z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022

    24 czerwca 2022r. zabrzmiał ostatni dzwonek w naszej szkole. Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje. Z tej okazji, o godz. 8.30 odbył się uroczysty apel dla dzieci z klas I-IV. Pani dyrektor Alicja Jurkiewicz złożyła zgromadzonym uczniom, rodzicom i nauczycielom życzenia bezpiecznych i słonecznych wakacji. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klas I-IV i wychowawczynie. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę pt. „Kolorowe lato” oraz oglądaliśmy prezentację multimedialną pt. „Nasze szkolne wspomnienia”.
Na zakończenie uroczystego spotkania przy akompaniamencie na bum bum rurkach wychowawczynie i dzieci z klasy II a i III c w imieniu wszystkich uczniów pożegnały rok szkolny 2021/22.

    Klasy piąte, szóste i siódme zakończyły miniony rok szkolny uroczystym apelem o godz. 9.00. Na wspólnej uroczystości obejrzeliśmy wakacyjne prezentacje przygotowane przez uczniów klas siódmych oraz zaśpiewaliśmy piosenkę pt. "Idą wakacje". Pani dyrektor Anna Kurcab-Kościańska, podsumowała pracę oraz wyniki w nauce naszych uczniów i życzyła wszystkim udanych wakacji!

Życzymy bezpiecznego i słonecznego letniego wypoczynku!

Materiał nadesłały panie:
Agnieszka Borowska,
Joanna Betler,
Alicja Laskowska-Maślany.

zakon roku szk 2021 22 kl1 4

zak roku szk 2021 22 kl5 7

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Prezentacja "Nasze szkolne wspomnienia"