baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Głośnego Czytania

    29 IX w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania klasa VIII d wraz z wychowawczyniami zainaugurowała omawianie powieści Henryka Sienkiewicza pt. "Quo vadis", odczytując jeden z jej rozdziałów. Zaangażowaliśmy prześcieradła, koce, sztuczne kwiaty i inne gadżety, by przenieść się w czasy starożytne i - wbrew obowiązującym modom - spędzić czas z... książką. Było twórczo, refleksyjnie i zabawnie. Klasa spisała się na medal i cóż... Pan Sienkiewicz chyba byłby z nas dumny...

Materiał nadesłała p. Joanna Bochenek

dzien glos czyt 8d 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii