baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

PRACOWNICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W STARGARDZIE rok szkolny 2021/2022

1          DYREKTOR

  1. mgr Anna Kurcab-Kościańska

2          WICEDYREKTORZY

  1. mgr Izabela Jurewicz-Zimny
  2. mgr Alicja Jurkiewicz

3          PEDAGODZY SPECJALNI

  1. mgr Małgorzata Adamczyk
  2. mgr Bożena Bedorf
  3. mgr Agnieszka Bobkowska
  4. mgr Anna Dąbrowska
  5. mgr Alicja Grochowska
  6. mgr Barbara Jasłowska
  7. mgr Katarzyna Kaczmarczyk
  8. mgr Małgorzata Kapturczak
  9. mgr Małgorzata Kawczyńska
  10. mgr Agata Kędzierska
  11. mgr Marta Kościańska-Bury
  12. mgr Agnieszka Musiał
  13. mgr Jowita Nowak
  14. mgr Anna Okolus-Furtak
  15. mgr Agata Pająk
  16. mgr Marzena Pardel
  17. mgr Elżbieta Rudzik
  18. mgr Katarzyna Rudzka
  19. mgr Mariola Schoeneberg
  20. mgr Beata Skupińska
  21. mgr Anna Szatkowska-Hrabi
  22. mgr Katarzyna Szyłańska
  23. mgr Ilona Szymańska
  24. mgr Monika Szyszka
  25. mgr Anna Wróblewska
  26. mgr Justyna Zakrzewska
  27. mgr Dorota Zawadzińska
  28. mgr Joanna Żuchlińska
  29. mgr Beata Żych
  30. mgr Ewelina Prokorym – asystent nauczyciela
  31. mgr Iwona Prajzendanc

4          NAUCZANIE ZINTEGROWANE

  1. mgr Agnieszka Borowska
  2. mgr Alicja Bura
  3. mgr Krystyna Drewniak
  4. mgr Małgorzata Gawrysiak
  5. mgr Wioletta Januszewska
  6. mgr Beata Kowalczyk
  7. mgr Iwona Łopacińska
  8. mgr Anna Łotysz
  9. mgr Anna Otolska
  10. mgr Małgorzata Pabian
  11. mgr Katarzyna Przybylska
  12. mgr Iwona Spendowska
  13. mgr Małgorzata Czuryło

5          JĘZYK ANGIELSKI

  1. mgr Joanna Koczorowska
  2. Hanna Lach
  3. mgr Katarzyna Łońska
  4. mgr Agnieszka Salska
  5. mgr Urszula Sawicka-Heintz
  6. mgr Zofia Gutowska

6          JĘZYK NIEMIECKI

  1. mgr Grażyna Kwiecień

7          JĘZYK POLSKI

  1. mgr Joanna Bochenek
  2. mgr Ewa Brzezińska
  3. mgr Agnieszka Gadomska-Rataj
  4. mgr Joanna Łyko
  5. mgr Damian Maćkowiak
  6. mgr Małgorzata Osiejuk
  7. mgr Magdalena Stolarczyk

8          HISTORIA

  1. mgr Stanisław Kacperski
  2. mgr Damian Maćkowiak
  3. mgr Reneta Pruska-Nieroda

9          WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  1. mgr Reneta Pruska-Nieroda

10        MATEMATYKA

  1. mgr Elżbieta Gajewska
  2. mgr Małgorzata Alicja Lewandowska
  3. mgr Urszula Śmigielska
  4. mgr Marta Widerowska
  5. mgr Renata Woźniak

11        FIZYKA

  1. mgr Renata Woźniak

12        CHEMIA

  1. mgr Monika Sikorska

13        BIOLOGIA I PRZYRODA

  1. mgr Lucyna Dobrzycka
  2. mgr Elżbieta Radomska-Bączyńska
  3. mgr Monika Sikorska
  4. mgr Anna Silska

14        GEOGRAFIA

  1. mgr Anna Silska

15        INFORMATYKA I TECHNIKA

  1. mgr inż. Marcin Kolany
  2. mgr Joanna Szczecińska
  3. mgr Bogdan Żych

16        EDUKACJA DLA BEZIECZEŃSTWA

  1. mgr Bogdan Żych

17        PLASTYKA

  1. mgr Mirosława Babicka-Mrzygłód

18        MUZYKA

  1. mgr Joanna Betler

19        WYCHOWANIE FIZYCZNE

  1. mgr Marta Kowalczyk
  2. mgr Kamil Kurkianiec
  3. mgr Elżbieta Miłek
  4. mgr Marcin Moroz
  5. mgr Elżbieta Moskalewicz
  6. mgr Ireneusz Pabian
  7. mgr Elżbieta Sobczak

20        RELIGIA

  1. mgr Krzysztof Kempiński
  2. ks. mgr Marek Gajowiecki
  3. mgr Urszula Nowysz

21        WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

  1. Agnieszka Kruk
  2. mgr Alicja Laskowska-Maślany
  3. mgr Justyna Trześniewska
  4. mgr Agata Zdanowska
  5. Pamela Ostafijczuk – asystent wychowawcy świetlicy

22        NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE

  1. mgr Elżbieta Gumińska
  2. mgr Renata Kopa

23        PEDAGOG

  1. mgr Małgorzata Lewandowska

24        PSYCHOLOG

  1. mgr Anna Wójt

25        LOGOPEDA

  1. mgr Małgorzata Kapturczak
  2. mgr Marzena Pardel
  3. mgr Maria Rybczyńska

26        ADMINISTRACJA

  1. mgr Ewa Kawczyńska
  2. Joanna Kawczyńska
  3. mgr Agnieszka Kępińska
  4. mgr Małgorzata Majewska
  5. mgr Katarzyna Mucha

27        OBSŁUGA

  1. Kazimierz Bal
  2. Katarzyna Dziewicka
  3. Stanisława Faryńska
  4. Grażyna Karman
  5. Bożena Śliwa
  6. Antoni Trześniewski
  7. Gabriela Tuszyńska
  8. Elżbieta Wajsowicz
  9. Beata Zimna
  10. Bogdan Żwirski