***Serdecznie witamy w Zespole Szkół Ogólnokształcących: Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Gimnazjum Integracyjnym w Stargardzie Szczecińskim! ***

  • .
    .
  • .
    .
  • .
    .

***W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.*** Więcej na www.wszystkoociasteczkach.pl

Klasa teatralno-dziennikarska

Logo klasy

Klasa teatralno-

dziennikarska.

Odnosimy sukcesy

Odnosimy sukcesy

Aktualne podręczniki

Lista aktualnych podręczników

Plan lekcji

    W odpowiedzi na apel szczecińskiego Kuratorium Oświaty oraz Urzędu Wojewódzkiego nasza szkoła przygotowała prezentację o tym, jak uczniowie wykonują kotyliony podczas lekcji.    Uczniowie z całego regionu przygotowali z tej okazji plakaty, rysunki, gazetki okolicznościowe a jedna ze szkół średnich nakręciła krótki film nawiązujący do wydarzeń sprzed 94 lat.
    Prace dzieci oraz młodzieży zostały wystawione w dniu 19 listopada 2012r. w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim.

    Młodzi twórcy wraz ze swoimi opiekunami zostali zaproszeni do Urzędu Wojewódzkiego na uroczysty wernisaż oraz rozdanie nagród. Uczniowie mogli przy okazji zwiedzić budynek urzędu.
    Nagrody i wyróżnienia odebrali przedstawiciele 12 szkół i jednego przedszkola z terenu całego województwa.
    Wśród nagrodzonych prac znalazła się również praca wysłana z naszej szkoły, którą w czasie uroczystego wręczenia nagród można było obejrzeć w gmachu UW w Szczecinie.

Zobacz nagrodzoną prezentację.

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych