baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wycieczka do Chlebowego Domu

    W dniu 15 września klasy 3a, 3c oraz 4b wyjechały na wycieczkę do Marianowa, do Chlebowego Domu. Głównym celem wycieczki była integracja zespołów klasowych oraz poznanie rodzajów zbóż, mąk i wyrobów piekarniczych. Dzieci zapoznały się z walorami odżywczymi mąki mielonej żarnami w pieczywie, wyrabiały ciastka, drożdżówki, chlebek. Uczniowie przejechali się elektrycznym pojazdem wycieczkowo- spacerowym po okolicy Marianowa. Integracja klas odbyła się poprzez wspólną edukację, zabawę oraz posiłek. Wróciły zadowolone do domów wraz ze swoimi wypiekami.

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

wycieczka dom chleba 2 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii