baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"SZKOLNY DZIEŃ CHŁOPAKA"

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

Dnia 30 września 2020 roku, odbył się Szkolny Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji celebrujących te święto.
Przez kilka dni poprzedzających święto uczniowie oddawali swoje głosy w plebiscycie na ”Największego Gentelmana” w szkole, wśród uczniów z klas 4-8 i nauczycieli. Wśród nauczycieli wygrał pan Waldemar Waluś. Spośród uczniów 1. miejsce zajął Piotr Soboń z klasy 7d2. Nicolas Allert z 8b, a 3. Oliwier Cenar z 4a. Oprócz plebiscytu, na długiej przerwie chętni wzięli udział w konkursie pt. "Jak dużo wiesz o chłopakach?", w którym zwyciężyły Lena Orlińska z klasy 7b, Gabriela Nawrocka z kl. 5a oraz Anna Woźniak z klasy 4a. Przerwy tego dnia umilała muzyka grająca w holu szkoły.
Zwycięzcom raz jeszcze serdecznie gratulujemy i zapraszamy do świętowania razem z nami za rok!

Zofia Bochenek kl. 7e

dzien chlopaka 2020 21z5

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii