baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Nietypowa lekcja

    10. maja klasa 5c na lekcji języka niemieckiego, wzięła udział w warsztatach literacko-językowych prowadzonych online na platformie zoom zorganizowanych przez WBP Opole – Bibliotekę Austriacką – Österreich –Bibliothek dla różnych szkół w Polsce. Prelekcja dotyczyła kraju niemieckojęzycznego i miała temat: "Dlaczego warto odwiedzić Austrię?". Można było dowiedzieć się, dlaczego Austria jest dobrym kierunkiem podczas wakacyjnych podróży, jakie warto zwiedzić miasta, w jaki sposób do nich dotrzeć i co warto zobaczyć, np. w Wiedniu czy Salzburgu.

Materiał nadesłała p. Iwona Łopacińska

nietyp lekcja 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii