baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Międzynarodowy Dzień Kropki

w świetlicy szkolnej

    15.09.2021r. obchodzony był „Dzień Kropki". W ramach Międzynarodowego projektu edukacyjnego Emocja, przeprowadzony został temat dotyczący kreatywności. Dzieci wzięły udział w konkursie świetlicowym, opartym na zliczaniu kropek. Malowały w szablonie kropek - troszkę sensoplastyki, tworzyły pracę plastyczną z wykorzystaniem TIK „żywa kropka” przy użyciu aplikacji Quiver. Było aktywnie i wesoło:-)

 dzien kropki swietlica2021

materiał nadesłała p. Honorata Krywan

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii