Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

WRZESIEŃ W MAŁEJ ŚWIETLICY

2018/2019

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim zajęcia w świetlicy. Od 4 września nasi najmłodsi uczniowie z oddziałów „0” i pierwszych klas, przestąpili próg małej świetlicy. W pierwszym tygodniu odbywały się zajęcia integracyjne. Dzieci zapoznały się z paniami, kolegami, zabawkami oraz zasadami obowiązującymi w świetlicy. W kolejnych tygodniach września odbyło się wiele ciekawych zajęć. Na zajęciach plastycznych dzieci rysowały, wyklejały, stemplowały i malowały farbami. Część prac można obejrzeć odwiedzając świetlicę. Na zajęciach taneczno – ruchowych odbywała się gimnastyka oraz tańce do odtwarzanej muzyki. Niektóre utwory były dzieciom doskonale znane, przez co jeszcze chętniej brały udział w zabawie. Odbyły się pierwsze zajęcia związane z akcją w której bierzemy udział dzięki Fundacji Kulczyk „Wiem, czuję, pomagam”. Dzieci słuchały opowiadania z cyklu „Mądre bajki z całego świata”, następnie wypowiadały się o bajce i stworzyły ilustrację do wysłuchanej bajki. Podczas pobytu w świetlicy dzieci rozwijają swoje zdolności plastyczne, ruchowe itp. ale także mają czas na odrobienie lekcji i zabawę z kolegami. Zapraszamy do galerii.

mala swietlica09 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

MIĘDZYŚWIETLICOWY PLASTYCZNY KONKURS EKOLOGICZNY

"BĄDŹ PRZYJACIELEM PRZYRODY"

2017/2018

We wtorek 24.04.2018r. został rozstrzygnięty Międzyświetlicowy Plastyczny Konkurs Ekologiczny pt „Bądź przyjacielem przyrody” zorganizowany przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 3 w Stargardzie. Uczennica naszej szkoły Paulina Wiśniewska z klasy 3 A pod kierunkiem wychowawcy świetlicy wykonała pracę plastyczną na w/w konkurs. Z wielką dumą informujemy, że Paulina jest laureatką tego konkursu i zajęła I miejsce.

Gratulujemy!!

konkurs plast ekolog mala swietlica2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

CZEKOLADOWY DZIEŃ

2017/2018

Z okazji przypadającego w czwartek 12 kwietnia 2018 roku Światowego Dnia Czekolady, w naszej świetlicy przeprowadzono degustację tego lubianego przez uczniów przysmaku. Dzień Czekolady był bardzo słodkim dniem. Dzieci dowiedziały się jak powstaje czekolada, poznały różne rodzaje czekolady, odgadywały zagadki czekoladowe. Na koniec każde dziecko samo przygotowywało sobie słodki poczęstunek …….ciasteczko z przepyszną czekoladą…….

dzien czekolady swietlica2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

PRZYGOTOWANIE MARZANNY

2017/2018

W środę 21.03.2018 r przedpołudnie w świetlicy upłynęło bardzo szybko. Tym razem dzieci spróbowały swoich sił w przygotowaniu Marzanny na Pierwszy Dzień Wiosny. Dzieci pilnie uczestniczyły w zajęciach, gdzie szyły, wycinały oraz ozdabiały ubiór kukły. Praca pozwoliła na integrację grupy oraz na naukę wspólnego podejmowania decyzji i kompromisów. Każde dziecko miało swój własny wkład, dzięki czemu udało nam się stworzyć śmieszną Marzannę.

marzannay2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

Dzień Kobiet

2017/2018

W świetlicy w pierwszym tygodniu marca dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, podczas których miały możliwość wyczarować piękne chryzantemy oraz laurki. Wszystkie samodzielnie wykonane zostały wręczone w dniu 8 marca koleżankom w świetlicy a także zostały zabrane do domu i podarowane mamie, babci, siostrze. Własnoręcznie zrobiony upominek znaczy więcej niż tysiąc słów, bo to prezent dany prosto z serca. W tym szczególnym dniu 8 marca humory dzieciom dopisywały zwłaszcza podczas wspólnych zabaw integracyjnych….

dzien koniet 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii