Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - 2017

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. W naszej świetlicy obchodziliśmy je 24 listopada. Postanowiłyśmy przybliżyć dzieciom wszystko co wiąże się z misiem.
Świetliczaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, poznawały też zwyczaje niedźwiedzi oraz bajki o misiach wspólnie recytowały „Życzenia dla Misia”. Bawiły się przy piosenkach takich jak „Jadą, jadą misie„ i „ Pokochaj Pluszowego Misia”.
Było sporo radości i śmiechu. Dzieci uczestniczyły w konkursach, grach, zabawach ruchowych i quizach . Była również degustacja miodku. Dzieci bardzo chętnie opowiadały też o swoich pluszakach:
- Lubię misie, bo są przytulaste - mówiła Julcia
- To piesek szybki piorun, jest super i jest ze mną od zawsze - opowiadał Maciek.
W tym dniu powstawał również portret Misia „Dziwaczka”, który był rysowany przez naszych małych i bardzo zdolnych artystów z zasłoniętymi oczami. Pani wychowawczyni również wykonała swojego dziwacznego misia.
Uroczystość zakończyliśmy wręczeniem dyplomów Przyjaciela Misia i nagród dla dzieci, które brały udział w konkursie plastycznym organizowanym na świetlicy pod hasłem „Wesoły Miś”. Dodatkową atrakcją dla dzieci była Fotobudka - chętnych do zrobienia sobie zdjęcia w „Fotobudce Misia” było wiele.
Starsze świetliczaki wykonały wspólnie prace plastyczną pt. „Miś”, inne wycinały, składały i naklejały swojego misia.
Ten dzień w świetlicy był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na kolejne Święto Pluszowego Misia.

dzien misia2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii