Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

KONKURS - "PIEKNIE CZYTAM"

2017/2018

W dniu 27.02.2018 r w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Pięknego Czytania przeznaczony dla uczniów klas I-III. Zadanie uczestników polegało na zaprezentowaniu wybranego wiersza Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Główny cel tego przedsięwzięcia to rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci w młodszym wieku szkolnym oraz doskonalenie techniki czytania. Mimo, że zadanie nie było łatwe uczestnicy poradzili sobie wyśmienicie przenosząc słuchaczy w świat bajek….
Dyplom i wyróżnienie otrzymały:
Hania Famulska
Zuzia Tkaczyk
Julia Hryniuk
Serdecznie gratulujemy !

pieknie czytam 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii