Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

Dzień Kobiet

2017/2018

W świetlicy w pierwszym tygodniu marca dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, podczas których miały możliwość wyczarować piękne chryzantemy oraz laurki. Wszystkie samodzielnie wykonane zostały wręczone w dniu 8 marca koleżankom w świetlicy a także zostały zabrane do domu i podarowane mamie, babci, siostrze. Własnoręcznie zrobiony upominek znaczy więcej niż tysiąc słów, bo to prezent dany prosto z serca. W tym szczególnym dniu 8 marca humory dzieciom dopisywały zwłaszcza podczas wspólnych zabaw integracyjnych….

dzien koniet 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii